Заходи до Міжнародного дня інвалідів

15-12-2010
Третього грудня 2010 року мирове суспільство вшановує день інвалідів. Традиційно і в Новоборівському дитячому будинку-інтернаті були проведені заходи до Міжнародного дня інвалідів.

В цей день сюди з’їхалися гості з області та району. Присутніми на заходах були: заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення - Д’яченко Анатолій Петрович, голова товариства Червоного Хреста Житомирської обласної державної адміністрації Богдан Олександр Володимирович, Кочин Микола Кузьмич – голова районної державної адміністрації, Панченко Валентина Володимирівна – заступника начальника районного управління праці, Волохов Микола Миколайович – голова профкому Іршанського ГЗК та приватні підприємці селища та району.

На урочистих зборах були присутні всі працівники та вихованки установи. З концертною програмою виступив Володарсько Волинський районний будинок культури та учні Ново борівської гімназії.

Було надано гуманітарну допомогу від Іршанського ГЗК, ТОВ «Світанок», підприємства Юніком-Пром, ПП Корбут С.О., ПП Скаковським А.І. та багатьма іншими приватними особами. Дітям було роздано подарунки.

Дякуємо усім, хто є небайдужим до життя вихованок Новоборівського дитячого будинку-інтернату.